Konkursas „Jūrų keliais 2017“

Konkurso_plakatas_oooAnkstyvą balandžio 28-osios rytą Kulių gimnazijos II g klasės mokiniai išvyko į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą, kur vyko šaunios sporto varžybos „Jūrų keliais 2017“. Dalyvavo dvylika mokyklų iš įvairių Lietuvos kampelių. Kiekvieną komandą sudarė aštuoni mokiniai. Mūsų komanda pasivadino „Juoduoju perlu“. Mokiniai savo jėgą rodė virvės traukimo rungtyje, tikrino savo taiklumą metlinio metimo rungtyje, taip pat rodė savo plaukimo įgūdžius baseine, ieškojo išėjimo dūmų labirinte. Prie visos gausybės šių užduočių dar mokiniai turėjo parodyti savo gabumus suteikiant pirmąją medicininę pagalbą. „Juodasis perlas“ turėjo pačią geriausią palaikymo komandą apsiginklavusią plakatais bei šūkiais. Šiame respublikiniame konkurse mūsų komanda užėmė garbingą 7 vietą iš 12 galimų.
Konkurso akimirkos