Lengvosios atletikos spartakiada

oo2017 metais gegužės 2 dieną vyko Plungės rajono moksleivių lengvosios atletikos spartakiada. Kulių l. a.gimnazijai atstovavo vaikinų komanda: Viktoras Petrauskis (III g kl.), Eligijus Lukošius (III g kl.), Aurimas Griguola ir Aldas Bagdonas (IV g kl.),  Lukas Norkus (II g kl.), Pranas Diburys (8 kl.). III g klasės mokinė Algimanta Vaitkutė varžėsi asmeniniame 1000 m distancijos bėgime ir iškovojo I-ą vietą. Viktoras Petrauskis – rutulio stūmimo rungtyje iškovojo III-ą vietą. Aurimas Griguola – 400 m bėgime I-ą , o Eligijus Lukošius toje pačioje distancijoje III-ą vietą. Aldas Bagdonas 100 m iškovojo I-ą vietą. Lukas Norkus šuolyje į tolį užėmė 5-ą vietą. Pranas Diburys 1000 m distanciją įveikė septintas. Vaikinų komanda estafetės bėgime nusileido tik „Saulės“ gimnazijos komandai. Bendroje įskaitoje vaikinų komanda užėmė II-ą vietą.