oooSausio 31 d. kaip ir kasmet prasidėjus antrajam mokslo metų pusmečiui palydėjome pirmąjį pusmetį gražia dviejų dalių švente 5 – 8 ir Ig – IVg klasių mokiniams. Renginio ašimi tapo gimnazijos direktoriaus ir pavaduotojos sveikinimas dešimčiai geriausių mokinių pagal visų gautų pažymių per I pusmetį vidurkius. Šie mokiniai apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis ir pakviesti bendrai garbingai nuotraukai. oooPo oficialių sveikinimų visų laukė linksmoji šventės dalis. 5 – 8 klasių komandos varžėsi viktorinoje bandydami įveikti įvairias biologijos, geografijos, lietuvių kalbos ir kitų dalykų užduotis, savo žinias atsakinėdami į klausimus, mindami mįsles išbandė ir žiūrovai. Vyresniųjų (I g – IV g klasių) laukė viktorina, susijusi su vietovardžiais (praėję 2019-ieji metai – Vietovardžių metai). Taip pat kiekvienos klasės atstovams teko sudalyvauti loterijoje, kurioje galėjo gauti saldžią ir praktišką dovanėlę. Renginio akimirkos
oooŠių mokslo metų geriausi mokiniai pagal visų gautų pažymių per I pusmetį vidurkius 5 – 8 klasėse:
1. Saulė Račkelytė, 5 kl.
2. Domantas Vaitkus, 5 kl.
3. Deimantė Narkutė, 6 kl.
4. Evelina Narkutė, 6 kl.
5. Roberta Rumšaitė, 6 kl.
6. Livija Lukošiutė, 6 kl.
7. Kamilė Stončiutė, 8 kl.
8. Linas Narutavičius, 6 kl.
9. Skaistė Jocaitė, 6 kl.
10. Greta Gedvilaitė, 8 kl. oooŠiame pogrupyje mažiausiai pamokų praleido 8 kl., o Ernestas Petreikis (8 kl.) nepraleido nė vienos pamokos! oooŠių mokslo metų geriausi mokiniai pagal visų gautų pažymių per I pusmetį vidurkius Ig – IV g klasėse:
1. Tadas Valauskas, I g kl.
2. Ernestas Narkevičius, II g kl.
3. Viktorija Urnėžaitė, IV g kl.
4. Rugilė Petkutė, III g kl.
5. Livija Šiaudvirtaitė, IV g kl.
6. Diana Suslova, III g kl.
7. Julius Meškauskas, III g kl.
8. Viktorija Valauskaitė, II g kl.
9. Raimonda Keršytė, I g kl.
10. Edvina Klimaitė, IV g kl. oooGaila, šioje grupėje nebuvo tokių mokinių, kurie nebūtų praleidę nė vienos pamokos, tačiau galima pasidžiaugti, kad mažiausiai pamokų praleido I g klasė. oooTaip pat džiaugiamės ir sveikiname Kulių gimnazijos mokinius, kurie 2019-2020 m. m. pirmą pusmetį sėkmingai dalyvavo olimpiadose ir konkursuose: ☼ Saulę Račkelytę 5 kl. – 30 -oje Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadoje laimėjusią II vietą,
☼ Austėją Mažonaitę 5 kl., Austėją Drūkteinytę 7 kl., Skaistę Jocaitę 6 kl. dalyvavusias 30 – oje Lietuvos mokinių jaunųjų geologų olimpiadoje.
☼ Liviją Šiaudvirtaitę IV g kl. – Resublikinėje vaikų ir jaunimo alternatyvios mados šventėje – konkurse ,,Mados blykstė – 2019“ apdovanota už geriausią darbą dizaino darbų ir piešinių parodoje ,,Žemaitiški atspindžiai – Korkem žemaitėška“.
☼ Liviją Šiaudvirtaitę IV g kl. – M. Oginskio meno mokyklos mokinę – ,,Dainų dainelės“ rajoninio ir zoninio etapų nugalėtoją. Lauksime Livijos pasirodymo per LRT televiziją.
☼ Gabiją Tverijonaitę 1 kl – Platelių meno mokyklos Kulių skyriaus mokinę -Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalyje – konkurse ,,Dainų takais -2019“ laimėjusią II vietą, ,,Dainų dainelės“ rajoninio etapo nugalėtoją.
☼ Armantę Paulauskaitę 3 kl.- Platelių meno mokyklos Kulių skyriaus mokinę -Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalyje – konkurse ,,Dainų takais -2019“ laimėjusią III vietą.
☼ Rugilę Stasiulytę 8 kl. – Nacionalinio moksleivių dziudo čempionate laimėjusią I vietą.
☼ Deimantę Narkutę 5 kl. – KINGS matematikos olimpiados finale pasiekusią II žinių lygmenį, KINGS lietuvių kalbos olimpiados finale pasiekusią II žinių lygmenį;
☼ Edgarą Navardauską 7 kl. – KINGS anglų kalbos olimpiados finale pasiekusį II žinių lygmenį;
☼ Amandą Idzelytę 8 kl. – KINGS matematikos olimpiados finale pasiekusią II žinių lygmenį;
☼ Raimondą Keršytę I g kl. -KINGS lietuvių kalbos olimpiados finale pasiekė II žinių lygmenį;
☼ Ernestą Narkevičių II g kl. – KINGS matematikos olimpiados finale pasiekė III žinių lygmenį;
Edukacinių konkursų ,, Olympis“ diplomų ir padėkų laimėtojus:
☼ Agnių Zaleckį 4 kl. – pelniusį Anglų kalbos I laipsnio diplomą, Lietuvių kalbos II laipsnio diplomą, Biologijos I laipsnio diplomą, Matematikos padėką;
☼ Domantą Vaitkų 5 kl. – pelniusį Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Saulę Račkelytę 5 kl. – pelniusią Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Almantą Alčauską 6 kl. – pelniusį Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Evą Jucytę 6 kl. – pelniusią Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Redą Astrauską 6 kl. – pelniusį Anglų kalbos I laipsnio diplomą, Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Nojų Šarną 6 kl. – pelniusį Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Eveliną Narkutę 6 kl. – pelniusią Matematikos padėką;
☼ Liną Narutavičių 6 kl. – pelniusį Matematikos padėką;
☼ Liviją Lukošiutę 6 kl. – pelniusią Matematikos padėką;
☼ Robertą Rumšaitę 6 kl. – pelniusią Matematikos padėką;
☼ Skaistę Jocaitę 6 kl. – pelniusią Matematikos padėką;
☼ Gytį Sabaliauską 6 kl. – pelniusį Matematikos padėką, Anglų kalbos padėką, Lietuvių kalbos padėką, Informacinių technologijų padėką.
☼ Ernestą Jurevičiūtę 7 kl. – pelniusią Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Vanesą Stuopelytę 7 kl. – pelniusią Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Kristupą Jasutį 8 kl, – pelniusį Matematikos II laipsnio diplomą;
☼ Amandą Idzelytę 8 kl. – pelniusią Matematikos III laipsnio diplomą;
☼ Kamilę Stončiūtę 8 kl. – pelniusią Matematikos III laipsnio diplomą; Fizikos II laipsnio diplomą;
☼ Deimantę Kuprytę 8 kl. – pelniusią Anglų kalbos III laipsnio diplomą, Matematikos padėką, Fizikos padėką;
☼ Adomą Alčauską 8 kl. – pelniusį Matematikos padėką, Fizikos padėką, Chemijos padėką;
☼ Raimondą Keršytę I g kl. – pelniusią Lietuvių kalbos ir literatūros II laipsnio diplomą, matematikos padėką, biologijos padėką, fizikos padėką;
☼ Tadą Valauską I g kl. – pelniusį Matematikos padėką, Fizikos padėką;
☼ Martyną Žilį I g kl. – pelniusį Fizikos padėką;
☼ Saulę Šlajutę I g kl. – pelniusią Fizikos padėką;
☼ Viliją Žyprytę I g kl. – pelniusią Fizikos padėką;
☼ Simoną Stuopelytę I g kl. – pelniusią Matematikos padėką;
☼ Ernestą Narkevičių II g kl. – pelniusį Istorijos I laipsnio diplomą, Lietuvių kalbos ir literatūros II laipsnio diplomą, Fizikos II laipsnio diplomą, Matematikos padėką;
☼ Henriką Norkeliūnaitę III g kl. – pelniusią Lietuvių kalbos ir literatūros III laipsnio diplomą, Biologijos II laipsnio diplomą, Fizikos II laipsnio diplomą, Matematikos padėką;
☼ Gražvydą Zaleckį IV g kl. – pelniusį Matematikos II laipsnio diplomą.