Laisvos darbo pareigybės

RUSU KALBADaugiau informacijos skaitykite čia →
fizikaDaugiau informacijos skaitykite čia →

Švari dabartis – tvari ateitis

tvari ateitisoooĮgyvendinant projektą „Švari dabartis – tvari ateitis“ mokykloje buvo surengta diskusija tarp mokytojų ir mokinių tema „Tvarumas – mada ar gyvenimo būdas“. Tvaraus gyvenimo būdas – tai mąstymas, ką ir kodėl renkuosi, kaip elgiuosi, kokia tų pasirinkimų vertė ir rezultatas. Kartu ieškojome sprendimų, kaip maistą vartoti taupiau ir efektyviau, kaip kiekvienas galim prisidėti prie tvarios mados kūrimo. Ačiū lietuvių kalbos mokytojai Andželai, kuri padėjo pravesti diskusiją, ir dėkoju dalyvavusiems diskusijoje mokiniams bei mokytojams.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooBiologijos mokytoja Judita Narutavičienė           

paskutinis sk.

Patalpinta | Komentarai negalimi

priemimo tvarka
Išsamesnė informacija →
Pranešame, kad prašymai priimti mokytis Plungės rajono savivaldybės ugdymo įstaigose 2022–2023 mokslo metais registruojami sistemoje registruok.lt

Patalpinta | Komentarai negalimi

1652434620929

Patalpinta | Komentarai negalimi

Tarptautinė šeimos diena Kulių gimnazijoje

received_1330906243986761Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos. (Italų rašytojas Bruno Ferrero)
oooGegužės 13 dieną Kulių gimnazijos aktų salėje su Tarptautine šeimos diena sveikino susirinkusius ikimokyklinukų, priešmokyklinukų grupės ir pradinių klasių mokiniai.
Šventės foto akimirkos →

received_1075131799708868oooDžiaugiamės 3 kl. mokiniais Gabija Tverijonaite, Šarlote Budryte, Gabriele Narkute, Adrija Saudargaite, Vaiva Blėdyte, Deimonu Stuopeliu, kurie išbandė jėgas respublikiniame integruotame anglų kalbos ir dailės konkurse Easter Fun.

Patalpinta | Komentarai negalimi

protu kovosKulių gimnazijos bendruomenės komanda pateko
į pavasarinių proto kovų finalą!

Patalpinta | Komentarai negalimi

Paukščių sugrįžtuvės 2022

pauksciai

oooMūsų mokyklos mokiniai Augustė Žernauskaitė (6 kl.), Eva Petrikaitė (7 kl.) ir Domantas Vaitkus (7 kl.) išbandė jėgas respublikiniame integruotame technologijų ir biologijos konkurse „Paukščių sugrįžtuvės 2022“. Mokiniai ne tik rinko biologinę informaciją apie Lietuvoje gyvenančius paukščius, bet ir juos pavaizdavo pasirinkta technika. Moksleiviams konkursui pasiruošti padėjo mokytojos Judita Narutavičienė ir Inga Simutienė. Visus konkurso darbus galima apžiūrėti čia → https://www.gabijosprog.lt/pauksciu_sugriztuves_2022.html.
ooooooDėkojame darbštiems mokinukams ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Netradicinė integruota pamoka Žemaitės memorialiniame muziejuje

naujassoooNetradicinė pamoka visad įdomu. Tad gražų saulėtą gegužės 4 d. rytą I g kl. mokiniai tradicines literatūros ir dailės pamokas mokykloje iškeitė į pamokas Žemaitės memorialiniame muziejuje.
oooAtvykusius į Bukantės dvarelį, mus maloniai pasitiko gidė Aušra Petrošienė. Susipažinome su žemaitiška sodyba, jos statiniais (pagrindine troba, tvartais, klėtimi), žemaičių buitimi ir papročiais. Įdomu visiems buvo iš arti pamatyti senovines audimo stakles, verpimo ratelį, kraičio skrynią, įvairius senovinius buities rakandus bei jau šimtą metų skaičiuojančias šventųjų skulptūras. Dvarelio svirne įrengta memorialinė Stanislovo Riaubos ekspozicija: čia išsamiai susipažinome su vienu iškiliausiu Žemaitijos liaudies meistru, unikalia jo kūryba. Skaityti toliau