sveika mokykla banga

Patalpinta | Komentarai negalimi

ŽEMĖS DIENA

1679508447171oooKovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris.  Žemė – tai gamtos mums teikiamas turtas, tai vertybė, kurią turime puoselėti ir saugoti, kad ja galėtų naudotis ir džiaugtis ateities kartos. Ir tai daryti reikia ne tik kovo 20 dieną, bet ištisus metus.
oooMūsų mokyklos I g klasės mokiniai  dalyvavo inkilėlių kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“ ir iškabino inkilėlius ne tik Vieštovėnų miške, bet ir prie mokyklos. 7 ir 8 klasės mokiniai dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos nuotolinėje paskaitoje „Ką mes žinime apie vandenį?“. Septintokai turėjo nuotolinę LMNŠC gamtinio ir ekologinio skyriaus paruoštą pamoką „Keisčiausi pasaulio paukščiai“.
oooooooooooooooooSaugokime Žemę ir ji mums pasakys AČIŪ!

olimpiada steam

Patalpinta | Komentarai negalimi

Laisvos pareigybės

fizikos mokytojasDaugiau informacijos rasite čia →

logopedoDaugiau informacijos rasite čia →

Edukacinė išvyka į Priekulę

1678989906521ooo2023 m. kovo 16 dieną IV g klasės mokiniai pagal kultūros paso programą išsiruošė į Priekulę, kur dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Nepamiršk, kas esi“. Priekulėje aplankytas Klaipėdos krašto rašytojos Ievos Simonaitytės memorialinis muziejus, kuriame išsaugota autentiška XX a. paskutiniųjų dešimtmečių aplinka: baldai, paveikslai, suvenyrai, pirmieji rašytojos knygų leidimai. Po ekskursijos kiekvienas mokinys galėjo kūrybiškai ant marškinėlių įamžinti Lietuvos etnografinių regionų kontūrus, siekiant nepamiršti, kas mes esame, kur mūsų šaknys ir tuo didžiuotis, kaip tai darė rašytoja Ieva Simonaitytė. Puiki ir turininga buvo išvyka.
oooooooIV g klasės auklėtoja Daiva Ščupokienė

Matematika už lango

20230314_115405oooKovo 14 d. III g klasės moksleiviai dalyvavo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje respublikinėje projektinių – kūrybinių darbų konferencijoje „Matematika už lango“. Mokiniai paruošė pranešimą tema „Pažangiosios technologijos ir ekologija“ ir patobulino projektinių, tiriamųjų kūrybinių darbų rengimo kompetencijas.

Akcija „Visi kartu“

IMG_20230315_130245oooKovo 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko akcija „Visi kartu“, kurią organizavo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato veiklos skyriumi.
oooAkcijos tikslas: įtraukti mokyklos jaunimą, suburiant komandas, į tokius užsiėmimus ir užduotis, kurie formuoja vertybines nuostatas, mažina polinkį rizikingam elgesiui, patyčioms, nusikalstamumui ir žalingiems įpročiams. Akcijos dalyviais tapo 5, 6, 7, 8 klasių mokiniai.
oooPlungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės pasitelkiant novatoriškus veiklų modelius, įdomias veiklas  pakvietė mokinius į netradicinio ugdymo veiklą, kuri  skatina puoselėti gražius tarpusavio santykius visoje mokyklos bendruomenėje ir taip visiems kartu pasakyti patyčioms – „Ne“. Skaityti toliau

IMG-9e1105abcbeb2a788931fc66a21528c5-VGeltona kartu su žalia ir raudona,
Atspindi lietuvių tautos laisvės norą,
Šalis nors mažytė – drąsa begalinė,
Nes tai Lietuva – tai mūsų gimtinė!
Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena sveikina ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių vaikai ir mokytojos.

Patalpinta | Komentarai negalimi

K11-Kuliu_gimnazija (1)

Patalpinta | Komentarai negalimi

kovo 9

Patalpinta | Komentarai negalimi