Tėvų linija

tevu_linija_internetas000Spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija“ – profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą“. „Tėvų linijoje“ darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. dirba Paramos vaikams centro psichologai, kurie padeda tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip. Pataria, kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine, kartu su tėvais ieško tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo. Telefonu konsultuoti pasirengę profesionalai padeda tėvams nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.
000Detalesnė informacija http://www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Auksinės minutės

auksines minutes

Išvyka į VŠĮ „Būk mano draugas“

000Šių metų spalio 7 d. mes, Ig klasės mokiniai, vykome į mokomąją – pažintinę ekskursiją gyvūnų Fiksavimasglobos namuose VŠĮ „Būk mano draugas“.  Ten važiuoti labai norėjome ir  mums labai patiko.
000Šioje išvykoje mes savanoriavome: tvarkėme aplinką, ruošėme vietas naujiems gyvūnams kur gyvena 180 šunų ir nemažai kačių. Po apsilankymo gyvūnų globos namuose dar užsukome prie jūros.
000Manome, kad tokios išvykos mums naudingos ir būtinos!

Parengė: Ig klasės mokinė Henrika Norkeliūnaitė

Baltų vienybės diena

Baltu-sasauka000Kulių bendruomenė paminėjo BALTŲ VIENYBĖS DIENĄ rugsėjo 22-ąją – per kalendorinę rudens lygiadienio šventę.
000Baltų vienybės dienos paminėjimo pagrindu tapo Saulės mūšio, vykusio 1236 m. rugsėjo 22-ąją – pergalės diena. Kadaise ugnies sąšauka ant piliakalnių kvietė vienytis – ginti savo žemes, gyvastį, savastį. Vienybė padėjo išlikti ir išgyventi tūkstantmetę istoriją Baltijos pakrantėje įsikūrusioms tautoms. Skaityti toliau

Susitikimas su rašytoja

rebeka una000Rugsėjo 22 d. Plungės viešojoje bibliotekoje vyko knygų dovanojimo šventė „Vaikų bibliotekėlė 2017“. Renginio metu labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ savanoriai D. Martišienė, R. Bieliauskienė, M. Česnauskas, V. Gladiševa, bei Seimo narys A. Stančikas dovanojo geriausius vaikiškų knygų rinkinius visoms Plungės rajone esančioms bibliotekoms. Šiais metais vaikų bibliotekėlę papildė 9 knygos. Viena iš knygų Rebekos Unos „Aš esu Tomas, seklys“.
000Seimo nario A. Stančiko ir jo padėjėjų komandos dėka, rašytoja su savo šeimos trupe knygą pristatė Plungės rajono vaikams. Tai knyga apie tuos laikus, kai dar nebuvo nei planšečių, nei kompiuterių, ir net spalvoti televizoriai buvo prabanga. Nuo pat ankstaus ryto knygos pristatymas sudrebino Kulių gimnazijos mokinukus. Skaityti toliau

2017 #SWITCH!

IMG_0100oo#SWITCH! – jau trejus metus iš eilės vykstantis nemokamas didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Čia susitinka visi, kurie trokšta nuolatinės pažangos: nuo talentingo jaunimo iki technologinių gigantų. 2017 metais #SWITCH! renginys vyko rugsėjo 19 dieną Kauno Žalgirio arenoje ir Kulių gimnazistai jame buvo!

Skaityti toliau

Roko Zubovo – M.K. Čiurlionio proanūkio viešnagė Kulių gimnazijoje

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „rokas zubovas“oooRugsėjo 15 d. popietę Kulių gimnazijoje viešėjo ir paskaitą – koncertą moksleiviams apie M. K. Čiurlionio kūrybą ir gyvenimą pravedė ypatingas svečias Rokas Zubovas.
oooRokas Zubovas: „Situacijose, kur visi žingsniuoja į vieną pusę, aš eisiu į kitą“. Ir ne todėl, kad prieš keletą metų su žmona Sonata nuėjo Šv. Jokūbo piligrimų kelią ar užpernai įkopė į beveik šešių tūkstančių metrų aukščio Čiurlionio viršūnę Pamyre. Pianistas, dėstytojas ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namų direktorius Rokas Zubovas turbūt visą gyvenimą aistringai keliauja garsiųjų savo protėvių – Čiurlionių ir grafų Zubovų – keliais. Jis – M.K. Čiurlionio proanūkis bei grafų Zubovų palikuonis. Skaityti toliau

Atnaujintas mokinių pavežėjimo tvarkaraštis 2017-2018 m.m.

Patalpinta | Komentarai negalimi

Rugsėjo 1-osios šventė

FiksavimasŠventės akimirkos

2017-2018 m.m. I pusmečio tvarkaraštis

Patalpinta | Komentarai negalimi