47684473_2251234015149350_9169469694778802176_n(1)Gruodžio 7 d. mūsų mokykloje lankėsi studijų užsienyje  KASTU.LT  konsultantė Viktorija Gabalytė. Ji pasakojo, kodėl vertėtų pasirinkti studijas užsienyje, kurią šalį pasirinkti, studentų sėkmės istorijas, kaip ir kada pradėti dokumentų tvarkymą stojimui. Kaip sako KASTU.LT, tokį sprendimą reikia daryti atsakingai ir apgalvotai. Šito linkime ir mūsų gimnazistams!

Patalpinta | Komentarai negalimi

Kulių pradžios mokyklai – 100

34ooo2018 m. lapkričio 30 d. paminėtas garbingas Kulių pradžios mokyklos šimtmetis. Jubiliejus buvo puiki proga ne tik pajusti šventę, bet ir daugiau sužinoti apie savo mokyklą, tad skirtingos klasės buvo įtrauktos į įvairią veiklą, supažindinančią su mokyklos, o kartu ir Kulių, istorija.
oooPrasidėjus pirmai pamokai 1-3 klasių mokiniai patraukė į edukacinį renginį Kulių krašto muziejuje. Vaikai klausė istorikės, ilgametės Kulių vidurinės mokyklos direktorės Zuzanos Jankevičienės pasakojimo apie mokyklos kasdienybę prieš šimtą metų ir kiek vėliau. Buvo įdomu pamatyti, su kokiu apavu tada vaikai eidavo į mokyklą ir ką nešdavosi valgyti. Dar įdomiau sužinoti apie to vaikų žaidimus, mokymosi priemones ir netgi jas išbandyti. Juk ne kasdien šiuolaikinis pradinukas turi galimybę parašyti žąsies plunksna!.. Skaityti toliau

Susitikimas su Dominyku Šumskiu

20181123_103624oooDžiaugiamės, kad šiais mokslo metais mūsų gimnazija pateko į „Laisvės TV“ organizuojamą visuomeninį projektą „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.“
oooIr jau lapkričio 23 dieną su mumis atvyko susitikti ir savo patirtimi pasidalinti Laisvės TV prodiuseris Dominyka Šumskis, kuris kalbėjo tema „Kaip teisininkui tapti YOUTUBE prodiuseriu “.
oooSusirinkusiems I–IV g klasės mokiniams Dominykas labai paprastai ir nuoširdžiai, jaunimui priimtinu stiliumi papasakojo apie savo karjeros kelią iki šios dienos. Lektorius kalbėjosi su susirinkusiais mokiniais lėtai, betarpiškai ir paprastai. Tačiau tame paprastume daugelis įžvelgė ir prisitaikė sau išsakytas mintis ir padrąsinimus. Pasikalbėjus su dalyvavusiais mokiniais drąsiai galima sakyti, kad šis susitikimas su tokiu įdomiu žmogumi tikrai ne vieną PADRĄSINO, kažką ĮKVĖPĖ, o ką paprasčiausiai PALAIKĖ.
oooLabai dėkojame Dominykui ir visai projekto komandai. 
Su nekantrumu lauksime kitų pranešėjų. 

2018–2019 m.m. I pusmečio pamokų tvarkaraštis nuo 2018-12-03

Patalpinta | Komentarai negalimi

Išvyka

edfedf

oooRemiantis gimnazijos mokinių mokyklinės uniformos dėvėjimo ir įsigijimo tvarkos aprašu, 2018 m.  pavasarį per Padėkos šventę buvo apdovanota geriausiai 2017 – 2018 m.m. uniformą nešiojusi klasė.  Ja tapo 5-okai, kuriems  atiteko prizas – išvyka į Gargždų kino teatrą ir Gargždų krašto muziejų.
oooTad 2018 m. lapkričio 15 d. jau esami 6-okai susiruošė į kelionę. Aplankė Gargždų krašto muziejų, dalyvavo edukaciniame užsiėmime. Po to patraukė į  kino teatrą. Ten žiūrėjo filmą „Tarp pilkų debesų“. Filmas vaikams paliko labai didelį įspūdį. Vėliau  užsukome į kino juostų, fotoaparatų muziejų, kur jo įkūrėjas labai įdomiai pasakojo apie kino juostas, filmavimus.
oooMokiniai liko patenkinti kelione, planuoja ir šiais metais siekti geriausiai uniformą nešiojančios klasės titulo.

Viktorina, skirta Europos atliekų mažinimo savaitei

1

000Taip nusiteikę mūsų mokyklos mokiniai išvyko į viktoriną, kuri vyko Plungės rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje lapkričio 23 dieną. Mūsų komanda , kurią sudarė keturi mokiniai - Deimantė Narkutė (5 kl.), Linas Narutavičius (5 kl.), Austėja Drūkteinytė (6 kl.) ir Skaistė Prašukaitė (6 kl.), atsakinėjo į viktorinos klausimus. Mokiniai pasitikrino ne tik bendrąsias, gamtamokslines kompetencijas, bet ir matematinius įgūdžius. Po atkaklios kovos iš aštuonių komandų mes patekom tarp nugalėtojų - buvom antri. Norėdami apsaugoti savo krašto gamtą ir gyvenamąją aplinką turime visų pirma patys išmokti rūšiuoti ir žinoti, kodėl reikia rūšiuoti, nes mūsų ateitis yra mūsų pačių rankose.
oooĮgiję dar daugiau žinių, patirties, apdovanoti ir laimingi grįžome namo.

„Laimingas – kai sveikas“

ooo2018 m. lapkričio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko projekto „Laimingas – kai sveikas“ baigiamasis renginys. Šios dienos veiklos vainikavo praėjusių mokslo metų ir šiemetines veiklas. Projekto vykdymo metu įvyko daug įvairių  mokinių sveikatingumo veiklų: pradedant sveikų užkandžių pertraukomis, kurių  metu mokiniai patys gamino ir pristatė mokyklos bendruomenei sveikus užkandžius ir jų naudą mokinių sveikatai ir mokymuisi. „Žaliosios pamokos“- kai ugdomoji veikla buvo vykdoma ne tik mokykliniame suole, bet ir už jos ribų. Kai žinių vaikai sėmėsi lauke, gryname ore, ar gilindami žinias ir stebėdami aplinką nuo piliakalnio viršaus. Skaityti toliau

Laimingas – kai sveikas

skelbimas„LAIMINGAS – KAI SVEIKAS“ RENGINIO EIGA skaityti čia

Knygų pristatymo konkursas – knygos šventė

20181108_154004 20181115_133344

oooLapkričio 8-ąją dieną, būrelis mokinių, paskatinti gimnazijos bibliotekininkės ir lietuvių kalbos mokytojos, svečiavosi Plungės vaikų bibliotekoje. Ten vyko atrankinis turas į „Didįjį knygų pristatymo konkursą“, organizuojamą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos. Skaityti toliau

Kino busas

20181023_114744oo„KINO BUSO“ komanda spalio 23 d. atvyko į Kulių gimnaziją bei surengė 3 kino peržiūras su diskusijomis įvairaus amžiaus moksleiviams. Dalyvavo moksleiviai suskirstyti pagal amžiaus grupes (1-4 kl.; 6-7 kl.; I g-II g kl.).
ooViešoji įstaiga „Kultūrinių projektų centras“ jau vienuoliktus metus vykdo edukacinį projektą moksleiviams „KINO BUSAS“. Šio projekto tikslas – skatinti moksleivius žiūrėti filmus, juos analizuoti ir vertinti, lavinti jų vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą, ugdyti intelektualią ir kritišką būsimąją kino žiūrovų auditoriją. Filmų programa sudaryta iš geriausių Europos vaikų ir jaunimo kino festivalių filmų. Taip pat daugeliui filmų yra parengta metodinė medžiaga, jei mokytojai norėtų šiuos filmus atskirai aptarti klasėse Kaip ir kiekvienais metais, moksleiviams buvo rengiamos filmų peržiūros su diskusijomis. Diskusijas vedė be galo charizmatiškas ir daug patirties darbe su vaikais ir jaunimu turintys režisierius A. Blaževičius. Dalyvavimas projekte nemokamas.