skelbimas sausio 13

Patalpinta | Komentarai negalimi

FiksavimasoooooooooPasaulinės AIDS dienos minėjimas Kulių gimnazijoje
ooo2017 m. gruodžio 1 dieną, minint pasaulinę AIDS dieną,  Kulių gimnazijoje vyko viktorina-protmūšis ,,AIDS: geriau žinoti 17“
oooPlungės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva buvo renkamos mišrios komandos, kurias sudarė Kulių gimnazijos moksleiviai, Plungės visuomenės sveikatos biuro specialistai ir Kulių bendruomenės ,,Alantas“ atstovai.
oooVisos  komandos nuotaikingai ir išradingai atsakinėjo į ULAC (užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro) parengtas užduotis ir klausimus.
oooPagilinę žinias apie AIDS ir smagiai pabendravę viktorinos dalyviai dar buvo pamaloninti Plungės visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.
oooDėkojame visiems dalyvavusiems renginyje už gerą nuotaiką, bendradarbiavimą ir renginio organizavimą. Tikimės ir daugiau bendrų renginių bei laiko praleidimo būdų kartu. Renginio akimirkos

Patalpinta | Komentarai negalimi

24829488_1491650427539604_1591178621_noooTestavimas dėl narkotinių ir psichotropinių oooooomedžiagų pėdsakų mokyklose
oooLapkričio 24 dieną Plungės raj. Kulių gimnazijoje lankėsi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės L.Jucienė ir V.Žilinskienė. Jos testų pagalba tyrė, ar yra mokykloje  narkotinių ir psichotropinių medžiagų pėdsakų.
oooPaėmus mėginius ir sulaukus rezultatų paaiškėjo, kad jokių psichotropinių ar narkotinių medžiagų pėdsakų mūsų gimnazijoje nerasta.

Patalpinta | Komentarai negalimi

Naujas 2017-2018 m.m. I pusmečio tvarkaraštis nuo gruodžio 1 d.

Patalpinta | Komentarai negalimi

Micro:bit kompiuteriukai jau čia!

MicroBit-Go-A41WB-21062016oooLapkričio 28 diena ypatinga mūsų penktokams – buvo išdalinti mikrokompiuteriai. Šiuos BBC kompanijos produktus gavo visi penktokai, kad galėtų lavinti programavimo įgūdžius, kurie bus gyvybiškai svarbūs jau po kelerių metų. Moksleiviai buvo supažindinti su micro:bit sandara, galimybėmis ir interneto resursais programavimui. Džiaugsmo akimirkos

Nuoširdus AČIŪ rėmėjams ir iniciatyvos
„Kompiuteriukai vaikams“ komandai!

Nuvilnijo Šimtmečio programavimo valanda

logotipasoooKaip baseine aplenkti Rūtą Meilutytę? Kaip padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą ir kaip atkartoti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą? Tokias užduotis sprendė Kulių gimnazijos moksleiviai lapkričio 25 d. „Šimtmečio programavimo valandoje“, kurios metu valandą skyrė įkvepiančioms programavimo užduotims atlikti. Skaityti toliau

„Sveikuolių sveikuoliai“

IMG_20171124_093946755_BURST000_COVER_TOPooo2017 m. lapkričio 24 d. Gargžduose vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai” II etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų penktokai – Dovydas Butkus, Ernesta Jurevičiūtė, Skaistė Prašukaitė, Vanesa Stuopelytė , Ugnius Žemeckas – ir klasės auklėtoja Jūratė Černevičienė. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kuriame nupynė vienas kitam draugystės apyrankes. Vėliau  atliko konkurso  teorines, sportines ir praktines užduotis. Komandai sekėsi gerai.   Nors į tolimesnį etapą nepateko, bet džiaugės dalyvavę tokiam dideliam renginy, pasisėmę naujų idėjų, sutikę naujų draugų.  Už dalyvavimą, pastangas buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

5 klasės išvyka į Klaipėdą

20171123_113603 20171123_122536ooo2017 m. lapkričio 23 d. Kulių gimnazijos 5-okai vyko į kultūrinę – pažintinę ekskursiją į Klaipėdą. Aplankėme Roshen konditerijos fabriką. Jame mokiniai ėjo į „kino salę“, klausėsi pasakojimo apie Roshen korporacijos susikūrimą, žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas“, kuris supažindino su konditerinių gaminių gamyba. Vėliau mokiniai ėjo į gamybines patalpas, kur savo akimis pamatė visą Roshen karamelės gamybos procesą. Pabaigoje mokiniai patys atkartojo profesionalių konditerių darbą karamelės gamybos pamokoje pasigamindami savo rankų darbo ledinuką. Išeinant iš fabriko vaikų laukė saldi dovanėlė. Antroji ekskursijos dalis buvo sportinė. Lankėmės Skypark batutų parke. Po trenerio pravestos mankštos visi smagiai šokinėjo ant batutų.
Ekskursija pavyko puikiai. Mokiniai praplėtė žinias, tuo pačiu linksmai praleido laiką.

Šimtmečio programavimo valanda

skelbimasooKviečiame dalyvauti „Šimtmečio programavimo valandoje“ – tai integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka, kur Lietuvos  moksleiviai vienu metu spręs mūsų modernios šalies istorijos ir programavimo rebusus. Užduotys yra įdomios, aktualios, žaismingos ir skirtos įvairaus amžiaus bei pasiruošimo vaikams, sukurtos Lietuvos menininkų ir technologų, lietuvių kalba ir pritaikytos savarankiškam vaikų darbui.
ooRenginys vyks: 2017 m. lapkričio 25 d., šeštadienį, 11 val., Kulių gimnazijoje informacinių technologijų kabinete.  Kviečiame registruotis pas informacinių technologijų mokytoją I. Sungailienę.
ooDaugiau informacijos taip pat skaitykite: http://bitbyte.lt/hoc/

Micro:bit kūrėjų diena

kureju dienos logotipasoooKlaipėdoje lapkričio 21 d.  Kulių gimnazijos moksleiviai dalyvavo renginyje, kurio metu 5-7 klasių moksleiviams buvo pristatyti „Micro:bit“ kompiuteriukai bei surengtos mini dirbtuvės, kurių metu vaikai galėjo savo rankomis kurti įvairius prietaisus ir spręsti logines užduotis.
oooŠis renginys buvo pirmasis oficialus kompiuteriukai.lt iniciatyvos pristatymas Klaipėdoje. Iniciatyvos ambasadorių siekis – padovanoti po micro:bit kiekvienam Lietuvos penktokui. Skaityti toliau