Profilaktinis vaikų sveikatos patikrinimas

oooProfilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų.
oooNuo birželio 1-osios visi duomenys, susiję su vaiko sveikatos pažymėjimu, visose gydymo įstaigose turi būti tvarkomi elektroniniu būdu, patikrinimą atliekantis šeimos gydytojas, tiek gydytojas odontologas duomenis apie vaiko sveikatos būklę turi įvesti į elektroninį vaiko sveikatos pažymėjimą.ooooooo Skaityti toliau

100-mečio programavimo valanda

valanda

2018–2019 m.m. I pusmečio pamokų tvarkaraštis

Patalpinta | Komentarai negalimi

Mokslo metų pradžia

Mokslų metų pradžios šventės akimirkos
Klasių nuotraukos 2018 – 2019 m.m.

rugsėjis

SKELBIMAS

Patalpinta | Komentarai negalimi

Akimirkos iš žygio į Pakutuvėnus (2018-06-13)

Patalpinta | Komentarai negalimi

image descriptionKulių gimnazija gavo pirmąsias mokymo priemones pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). ,
kurios skirtos 1- 4 klasių pamokų kokybei gerinti.

Patalpinta | Komentarai negalimi

Akcija „Pasodink medį Lietuvai“

burstooo2018 m. gegužės 3 dieną vyko Kulių gimnazijos mokinių savivaldos inicijuota akcija ,,Pasodink medį Lietuvai“. Miško sodinime dalyvavo net 16 mokinių savanorių. Tai septintokai – Martynas Žilys, Armandas Vaitkus, Deivydas Zdanavičius, Modestas Labunskis, aštuntokai – Algirdas Mažonas, Lukas Pabrica, Adomas Vaitauskas, Liveta Valančiūtė, Kamilė Ilginytė, I g klasės mokiniai – Pranas Diburys, Karolina Domarkaitė, Odeta Ilginytė, Aušrinė Mažonaitė, Diana Suslova, Simas Šimkus, III g klasės mokinė Neringa Kasčiuškevičiūtė, mokytoja Jolanta Eitutienė, Kulių bendruomenės „Alantas“ nariai: Agnė Alčauskienė, Lina Jocienė, Andrius Petraitis ir visus į mišką  mokykliniu autobusu atvežęs vairuotojas Algirdas Kniukšta. Darbams vadovavo ir kartu dirbo miškininkas Gintaras Vagnorius. Skaityti toliau

Pasaulinė knygos diena

cofooo2018-04-23 d. Kulių gimnazija minėjo Pasaulinę knygos dieną. Tą dieną mažiesiems buvo skaitomos pasakos, o pradinukams vyko viktorina. Ikimokyklinukų „Boružiukų“ grupei skaitė Diana ir Karolina, „Aitvariukų“ grupei Nojus ir Skaistė. Priešmokyklinės grupės vaikučiams skaitė Rugilė ir Almantė. Visiems vaikams ši diena patiko. Tokių dienų reikėtų daugiau: jos paįvairina mažųjų pamokėles, o vyresniesiems padeda prisiminti vaikystę.

Sveikų užkandžių pertraukos

oo 2018 m. balandžio 17, 18 dienomis, vyko sveikatingumo projekto ,,Laimingas – kai sveikas“46 vienas iš renginių – ,,Sveikų užkandžių pertraukos“.
ooo5, 6 klasių mokiniai su mokytoja Inga Simutiene gamino patiekalus remdamiesi sveikos mitybos principais ir naudodami sveikatai palankias medžiagas ir produktus. Visi pagaminti patiekalai buvo pateikiami visai mokyklos bendruomenei ilgųjų pertraukų metu. Užkandžiai buvo pateikti su aprašymais ir receptais, kuriuos visi užsirašinėjo, konsultavosi su mokytoja ir patiekalus gaminusiais mokiniais. Spalvingus, kvapnius, o svarbiausia sveikus užkandžius su dideliu susidomėjimui ragavo, degustavo ir aptarinėjo ir mokiniai, ir mokytojai.
oooNuoširdžiai dėkojame:
oooVŠĮ ,,Kretingos maistui“ už suteiktą paramą vaisiais, daržovėmis ir stalo vandeniu.
ooo5 ir 6 klasių mokiniams už nuoširdų darbą, gerą nuotaiką, puikų stalų serviravimą ir patalpų tvarkymą.
oooMokytojoms Ingai Simutienei ir Ingridai Sungailienei už visokeriopą pagalbą vykdant projektą ir jo renginius. Projekto koordintorė socialinė pedagogė Jolanta Adomauskienė.
ooooooooooooooooooooooooooooPertraukų akimirkosoo