„Mokslams įpusėjus“

35ooooooooooooooooPusė darbo jau padaryta…
oooPasibaigus pirmajam pusmečiui, nuaidėjo net dvi šią progą vainikuojančios šventės „Mokslams įpusėjus“.
oooVasario 1 d. pirmieji nuveiktais darbais suskubo pasidžiaugti 5-8 klasių mokiniai. Tradiciškai renginį organizuoja vyriausi grupės dalyviai, tad šiemet ši atsakinga užduotis teko 8 klasei ir jų auklėtojai Daivai Ščiupokienei. Šventės metu direktoriaus pavaduotoja ugdymui pasveikino moksleivius, kurie geriausiai baigė pirmą pusmetį, suskaičiavus visų pažymių vidurkius.                       Skaityti toliau

Karjeros diena

oooSausio 28 d. II g – IV g klasių mokiniai buvo pakviesti į  KARJEROS DIENĄ, kuri vyko Plungės „SAULĖS“ gimnazijoje. Vieni klausėsi paskaitų, kiti lankė universitetų, kolegijų  ekspozicijas, bendravo su dėstytojais ir studentais. Kiekviena įstaiga pateikė dalykinę informaciją apie studijas, priėmimo sąlygas. Karjeros dienos mokykloje yra vienas iš būdų, kaip padėti mokiniui įsivertinti savo galimybes ir tinkamai pasirinkti studijų kryptį. Susitikimai su aukštųjų mokyklų atstovais mokiniams suteikė daug naujos ir vertingos informacijos, paskatino apmąstyti, analizuoti, ieškoti ir pasirinkti patį tinkamiausią kelią – išsirinkti profesiją.

LCC universiteto prisistatymas

1oooSausio 25 d. gimnazijos aktų salėje vyko tarptautinio LCC universiteto prisistatymas. Priėmimo skyriaus koordinatorė Ieva Paulauskienė ir studentai iš Lietuvos ir Australijos išsamiai pristatė bakalauro studijų programas, stojimo sąlygas bei studentiško gyvenimo ypatumus. Pristatymas vyko  anglų kalba. Beje, visi dėstytojai, darbuotojai ir studentai, kuriems anglų kalba nėra gimtoji, puikiai kalba šia kalba. Kaip patys sako, kad „LCC geriausiai tinka tiems, kurie siekia IŠSILAVINIMO GYVENIMUI“.

 

Plungės savivaldybėje – socialinė pilietinė akcija „Pranešk, kol nevėlu“

kol ne vėluoooPlungės rajono savivaldybės Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija kartu su Plungės visuomenės sveikatos biuru bei Plungės rajono policijos komisariatu inicijuoja socialinę pilietinę akciją „Pranešk, kol nevėlu“ ir ragina rajono gyventojus anonimiškai pranešti apie jiems žinomą psichoaktyvių medžiagų vartojimo ar platinimo atvejį, įmetant lapelį su užrašyta informacija apie savo pastebėjimus ar įtarimus į specialias tam skirtas dėžutes, kurios pastatytos mokyklose, kultūros paskirties įstaigose ir didžiuosiuose prekybos centruose.
oooSausio 31 dieną Savivaldybėje buvo surengta spaudos konferencija, kurioje socialinės pilietinės akcijos idėją pristatė vicemeras Mindaugas Jurčius, Savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir Plungės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė. Skaityti toliau

Patalpinta | Komentarai negalimi

2018–2019 m.m. II pusmečio tvarkaraštis

Patalpinta | Komentarai negalimi

Mokyklos vadovo metų veiklos ataskaita

ooSusipažinti su mokyklos vadovo metų veiklos ataskaita galite čia.
ooMokyklos bendruomenė per 10 dienų nuo mokyklos vadovo metų veiklos ataskaitos paskelbimo turi teisę pateikti pasiūlymus dėl jos vertinimo Mokyklos tarybai.
ooPasiūlymus dėl vertinimo siųskite elektroniniu paštu:  saudargienes@gmail.com

Tęsiamas visuomeninis projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.“

oaoGruodžio 14 d. Kulių gimnazijoje lankėsi „Maximos“ grupės vadovas Dalius Misiūnas. 8 – IV g klasės moksleiviams jis papasakojo savo karjeros istoriją: kaip iš paprasto moksleivio tapo grupės vadovu.
oooŠis apsilankymas vienus PADRĄSINO siekti savo tikslų. Kitus ĮKVĖPĖ turėti svajonių. O dar kitus PALAIKĖ pasakydamas, kad daryti dideles klaidos yra normalu ir jų nereikia vengti.
oooSvečias kalbėjo apie svajones ir dalijosi patarimais, kaip jų siekti.

2

1

Edukacinė ekskursija

ooo2018 m.  Gruodžio 13 d. Kulių gimnazijos II g klasės mokiniai vyko į mokomąją – edukacinę ekskursiją Klaipėdoje. Iš pradžių aplankėme  Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kuriame dalyvavome edukacijoje „Kalėdinio atviruko spausdinimas senovinėmis staklėmis“. Kiekvienas pasidarėme po du atvirukus. Po edukacijos kartu su gidu vykome prie jūros į II – pasaulinio karo bateriją „Memel Nord“, kurioje pamatėme kareivių aprangas, šautuvus, lėktuvų bei tankų modeliukus ir dar daug įdomių dalykų.
oooŠioje ekskursijoje visiems buvo smagu ir manome, kad tokios ekskursijos yra naudingos.

1 2

 

47684473_2251234015149350_9169469694778802176_n(1)Gruodžio 7 d. mūsų mokykloje lankėsi studijų užsienyje  KASTU.LT  konsultantė Viktorija Gabalytė. Ji pasakojo, kodėl vertėtų pasirinkti studijas užsienyje, kurią šalį pasirinkti, studentų sėkmės istorijas, kaip ir kada pradėti dokumentų tvarkymą stojimui. Kaip sako KASTU.LT, tokį sprendimą reikia daryti atsakingai ir apgalvotai. Šito linkime ir mūsų gimnazistams!

Patalpinta | Komentarai negalimi

Kulių pradžios mokyklai – 100

34ooo2018 m. lapkričio 30 d. paminėtas garbingas Kulių pradžios mokyklos šimtmetis. Jubiliejus buvo puiki proga ne tik pajusti šventę, bet ir daugiau sužinoti apie savo mokyklą, tad skirtingos klasės buvo įtrauktos į įvairią veiklą, supažindinančią su mokyklos, o kartu ir Kulių, istorija.
oooPrasidėjus pirmai pamokai 1-3 klasių mokiniai patraukė į edukacinį renginį Kulių krašto muziejuje. Vaikai klausė istorikės, ilgametės Kulių vidurinės mokyklos direktorės Zuzanos Jankevičienės pasakojimo apie mokyklos kasdienybę prieš šimtą metų ir kiek vėliau. Buvo įdomu pamatyti, su kokiu apavu tada vaikai eidavo į mokyklą ir ką nešdavosi valgyti. Dar įdomiau sužinoti apie to vaikų žaidimus, mokymosi priemones ir netgi jas išbandyti. Juk ne kasdien šiuolaikinis pradinukas turi galimybę parašyti žąsies plunksna!.. Skaityti toliau