techniniiai nesklandumai

Patalpinta | Komentarai negalimi

sveika mokykla banga

Patalpinta | Komentarai negalimi

Mokinių pavėžėjimas

pavezejimas 12-06 ir 12-07

padeka-tolerancijos-diena-Kuliu-gimn

Patalpinta | Komentarai negalimi

Aktuali informacija abiturientams

Fiksavimas2ooo2024 m. priėmimas į aukštąsias mokyklas 2021 m. Seimas priėmė Mokslo ir studijų įstatymo pataisas, kad nuo 2024 m. visiems stojantiesiems į aukštąsias mokyklas bus taikomi vienodi minimalūs stojimo reikalavimai.
Reikalavimai stojantiesiems
oooNuo 2024 m. norintiesiems studijuoti tiek valstybės finansuojamose, tiek nefinansuojamose studijų vietose valstybinėse ir nevalstybinėse aukštosiose mokyklose reikės atitikti šiuos kriterijus:
• būti išlaikius tris valstybinius brandos egzaminus: lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos (netaikoma stojantiems į menų studijas) ir stojančiojo laisvai pasirinktą (baigusiems trumposios pakopos studijas pasirinkti egzamino nebūtina);
• trijų valstybinių brandos egzaminų įvertinimų aritmetinis vidurkis turės būti ne mažesnis nei pagrindinis mokymosi pasiekimų lygis (36 balai iš 100), jei bus stojama į universitetines studijas, ir ne mažesnis nei patenkinamas (16 balų iš 100), jei bus stojama į kolegines studijas;
• pasiekti mažiausią stojamąjį konkursinį balą, nustatytą pačių aukštųjų mokyklų.
oooSu visa informacija galite susipažinti čia →
oooSu 2024 m. stojimo į aukštąsias mokyklas sąlygomis galima plačiau susipažinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje.
oooLIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRO ĮSAKYMAS dėl stojančiųjų į trumposios pakopos, pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas ir pretenduojančiųjų į studijų stipendijas pirmosios ir antrosios konkursinių eilių sudarymo 2024 metais tvarkos aprašo patvirtinimo → skaitykite čia.

Jaunieji literatai

received_1384588298794820oooLapkričio 28 d. vyko šalies bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 kl. mokinių konferencija „JAUNIEJI LITERATAI“ . Savo kūrybą skaitė A. Jazdauskaitė, E. Paulauskaitė, E. Misiulytė, E. Žilinskaitė (1 kl.), E. Narkutė (2 kl.), K. Jenkutė, V. Blėdytė, N. Leliugaitė, U.Saročkaitė (3 kl.), G. Jazdauskas, S. Abrutytė (4kl.). Pradinio ugdymo mokytojų apskritojo stalo diskusijoje „KŪRYBIŠKAS MOKYTOJAS – KŪRYBINGAS MOKINYS?“ pranešimą skaitė mokytojos V. Simėnienė ir J. Pieškuvienė.

Lietuvos mokinių geologijos olimpiada

IMG_20231117_132849oooLapkričio 17-18 d. jaunųjų geologų būrelio „Kūliai“ nariai Vaiva Blėdytė, Vykintas Blėdis, Austėja Mažonaitė, Evelina Narkutė, Gabrielė Narkutė ir Saulė Račkelytė dalyvavo Lietuvos mokinių geologijos olimpiadoje Vilniuje. Šį kartą kuliškiai liko be prizinių vietų, bet rezultatai džiugina: savo amžiaus grupėse užimtos net dvi penktos vietos. Mokiniai ne tik atliko sudėtingas geologijos užduotis, bet ir dalyvavo orientaciniame žaidime „Vilnius tavo kuprinėje“, Energetikos ir technikos muziejuje įtraukiančioje ekskursijoje ir Tesla šou.  Smagiai nusiteikę jaunieji geologai prieš kelionę namo dar spėjo patyrinėti grindų plytelių fosilijas Gedimino 9.

Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Kuliu-gimnazijos-atstovai-su-pirmaja-poraoooLapkričio 28-ąją į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus susiruošė mūsų gimnazijos 5-6 kl. moksleiviai, kuriems buvo patikėta garbė atstovauti gimnazijai ir visai Plungės r. savivaldybei Prezidentūroje vykusiame šventiniame Kalėdų eglės įžiebimo vakare. Mokinius lydėjo 5-os klasės vadovė D. Ščupokienė. Renginio Prezidentūroje metu vaikai ne tik susitiko su Kalėdų seneliu, žiūrėjo Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį, gavo dovanų po kamuolį, bet ir įsiamžino istorinėje nuotraukoje su Pirmąja šalies pora: Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir Diana Nausėdiene.
oooKalėdų eglės įžiebimo vakaru užsibaigė Pirmosios Ponios Dianos Nausėdienės inicijuota kalėdinių papuošimų – „Angelo sparnų“ – kūrimo akcija. Į šį kvietimą taip pat atsiliepė vyresniųjų klasių Kulių gimnazijos gimnazistai, sukūrę autentiškus Prezidentūros eglei skirtus papuošimus.  Labiausiai ypatingu apsilankymu ir kelionės įspūdžiais buvo sužavėti gimnazijos 5-okai ir 6-okai. Visą kelią namo moksleivių akys nenustojo spindėti nuo patirtų įspūdžių.

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

žoooŠiemet jau 20 metų, kai Lietuvoje pradėta minėti Tarptautinė Tolerancijos diena. 2023 m. Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos žibintas.
oooRudenį mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą. Todėl šių metų simbolis – Tolerancijos žibintas – skirtas nešti toleranciją, gėrį,  pakantumą, kuris turi įveikti blogį. Kulių gimnazijos mokiniai aktyviai prisijungė prie akcijos: kūrė ir gamino žibintus. Tolerancijos dienai paminėti buvo sukurta TOLERANCIJOS ŽIBINTŲ ALĖJA.

forumo teatras Raimonda fb

Patalpinta | Komentarai negalimi