sveika mokykla banga

Patalpinta | Komentarai negalimi

Plungės r. Žemaitijos kadetų gimnazijos nuostatų projektas

PROJEKTAS – ŽEMAITIJOS KADETŲ GIMNAZIJOS NUOSTATAINuoroda į Plungės r. Žemaitijos kadetų gimnazijos nuostatų projektą →

Reorganizavimo sąlygų aprašas

reorganizavimo sąlygų aprašasNuoroda į reorganizavimo sąlygų aprašą →

Kulių pradinukai kilnojo upėtakius ir eršketus

qrfoooDžiaugsmingi krykštavimai ir nuostabos kupinos akys – tokios emocijos atsispindėjo Kulių gimnazijos 1 ir 2 klasės mokinių veiduose, kai birželio 11 d. jie įžengė į Žuvininkystės praktinio mokymo centrą, esantį Žemaičių Naumiestyje (Šilutės raj.).
oooPaskutinė mokslo metų diena pirmokams ir antrokams buvo ne tik labai smagi, bet ir įsimintina. Vaikai dalyvavo jau trečioje Pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ veikloje, taip pat gavo dovanų – kuprines ir maisto dėžutes. Šįkart projekto rengėjai – Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos – suorganizavo mokiniams išvyką į Žuvininkystės praktinio mokymo centrą.
oooSektoriaus vadovas Jonas Dyglys supažindino vaikus su akvakultūros vystymosi Lietuvoje istorija, papasakojo apie žuvininkystės ūkius, naudojamą įrangą ir technologijas, apie auginamų žuvų rūšis ir kt.
oooPraktinė dalis pradinukams buvo ypač smagi – juk ne kasdien gali rankoje palaikyti didelę žuvį! Vaikai apžiūrėjo Žuvininkystės praktinio mokymo centro uždaros apytakos akvakultūros sistemas, susipažino čia auginamomis žuvimis ir jų gyvenimo ypatumais, bėrė joms maistą ir kiekvienas galėjo pakilnoti upėtakį bei eršketą. Beje, pastaroji žuvis, kaip sužinojo vaikai, gyvena net iki 100 metų!
ooooooooooooooooooooooooooKulių gimnazijos 2 klasės mokytoja Lina Motužienė

Pirmos klasės mokiniai edukacijoje „Atrask dinozaurą“

naujasPirmos klasės mokiniai mokslo metus užbaigė edukacija „Atrask dinozaurą“,
kuri vyko Dino parke. Po edukacijos – nuotaikingai praleistas laikas, geros emocijos, šypsenos. Te prasideda vasara!

Sporto šventė

20240605_113656ooo2024 m. birželio 5 d.  Kulių gimnazijoje vyko Sporto šventė. Šventės programoje buvo šeimų varžytuvės ir mokinių komandinės bei individualios rungtys.  Po mokytojos l.e. direktorės pareigas Ingos Blėdienės sveikinimo žodžio ir bendros mankštos prasidėjo varžybos. Mokiniai rungėsi komandinėse kvadrato, tinklinio ir estafetės bėgimo varžybose bei įvairiose individualiose rungtyse. Šeimų varžytuvėse šiemet dalyvavo 10 šeimų, kurių sudėtį sudarė 3 šeimos nariai, vienas būtinai iš tėvelių. Suskaičiavus rezultatus po atkaklios kovos šeimų varžytuvėse pereinamąją „Šeimų sporto šventės“ taurę laimėjo Narutavičių šeima. Pasibaigus rungtynėms vyko loterija, kur dalyviai galėjo laimėti sportinį inventorių.
oooDžiaugiamės aktyviu bendruomenės dalyvavimu šventėje. Dėkojame tėveliams už azartą ir norą būti kartu.
oooooooooooooooooooooo  ooFizinio ugdymo mokytojos S.Rimkuvienė, D.Ščupokienė

NAUJAS MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO TVARKARAŠTIS

Sugedus raudonajam autobusui, keičiasi mokinių pavėžėjimo tvarkaraštis birželio 11 d. (po pamokų) ir birželio 12 d. (iš ryto).

naujas grafikas

„STANISLOVAS RIAUBA – ŽEMAITIJOS ANDERSENAS“

Riauba 2024 3oooBirželio 7 d. Plungės kultūros centre vyko TĘSTINIO PROJEKTO – KONKURSO „STANISLOVAS RIAUBA – ŽEMAITIJOS ANDERSENAS“ – JAUNŲJŲ MENININKŲ SĄJŪDIS ŽEMAITIJOJE uždarymo ir laureatų paskelbimo šventė (Projekto veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė). Šis konkursas – jau su tvirtomis tradicijomis, –  vyko 24-ąjį kartą. Jame dalyvavo 73 autoriai iš Žemaitijos krašto – Plungės, Rietavo, Skuodo, Kretingos, Mažeikių, Klaipėdos, Kelmės miestų ir rajonų. Buvo eksponuojami 312 jų kūrinių. Moksleiviai nuo 10 iki 19 metų varžėsi tapybos, grafikos, skulptūros arba amatų srityse, pateikdami po 4 darbus. Konkurso dalyvių darbus vertino garbinga komisija: J.Rudzinskas (LTS pirmininkas, dailininkas), dr. J.Zabulytė (menotyrininkė), A.Kuprelytė (Žemaitijos nac. parko paveldo sk. vyr. specialistė), S.Dacienė (LTS Telšių sk. pirm., Telšių kultūros centro etnografė).
oooŠiame projekte – konkurse dalyvavo ir Kulių gimnazijos IVg klasės mokinė Radvilė Žiliūtė su tapybos darbais. Nors Radvilė laureate netapo, tačiau komisijos buvo pastebėta ir įvertinta už savitumą, matomą savarankiškumą. Jai keliauja dovana už originalumą ir natūralumą. Nuoširdžiausi sveikinimai Radvilei.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooDailės mokytoja Inga Simutienė

Mokinių pavėžėjimo tvarkaraštis naujas!

pavežejimas

Gimnazijos uniformos

uniformų matavimasuniformos 2024(1)Kuliai. Uniformų kainos