sveika mokykla banga

Patalpinta | Komentarai negalimi

Plungės r. Žemaitijos kadetų gimnazijos nuostatų projektas

PROJEKTAS – ŽEMAITIJOS KADETŲ GIMNAZIJOS NUOSTATAINuoroda į Plungės r. Žemaitijos kadetų gimnazijos nuostatų projektą →

Reorganizavimo sąlygų aprašas

reorganizavimo sąlygų aprašasNuoroda į reorganizavimo sąlygų aprašą →

„Laimingas – kai sveikas 2024“

Penktoji diena

Vaikų vasaros poilsio stovykla pradinių klasių mokiniams
„Laimingas – kai sveikas 2024“

oooPasibaigus mokslo metams 1-4 klasių mokinius Kulių gimnazija  pakvietė į teminę vasaros dienos stovyklą „Laimingas – kai sveikas 2024,  ŠVYTURIAI“, kuri vyko  birželio 17-21 dienomis. Stovykloje, gavus  Plungės r. savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programų dalinį finansavimą, turiningai laiką leido 24 mokiniai.  Programoje numatytas veiklas įgyvendino pradinių klasių mokytojos.
oooStovyklos metu mūsų gimnazijos pradinukai  keliavo, judėjo, bendravo, patyrė naujų ir įdomių dalykų. Skaityti toliau

„Pasiekimų puokštė“

DSC_1029oooŠiltą trečiadienio rytą 5-10 klasių mokiniai džiugiai praleido paskutines šių mokslo metų valandas švęsdami Padėkos dieną „Pasiekimų puokštė”. Metai nepraėjo veltui – visi galėjo pasidžiaugti dideliais ir mažais, asmeniniais ir komandiniais pasiekimais.  Apdovanoti šių metų sėkmingiausi, darbščiausi ir atkakliausi: pirmūnai, įvairių konkursų dalyviai, laimėtojai ir jų mokytojai, padarę pažangą mokiniai.
oooII g klasės mokiniams įteikti Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimai.
oooPasidžiaugę apdovanojimais, padėkoję mokytojams ir kitiems gimnazijos darbuotojams, mokiniai suskubo pristatyti paskutinį namų darbą šiais mokslo metais: džiugino linksmi ir išradingi kiekvienos klasės pasirodymai, kurie visi kaip vienas dvelkė ATOSTOGŲ nuotaika.
oooooAčiū direktorei už siurprizą – ne vieną dėžę ledų!  GERŲ ATOSTOGŲ! 

pavėžėjimas 06-26 d

Patalpinta | Komentarai negalimi

Penktadienį, birželio 21 d., I g mokiniai mokėsi kitaip

image00005oooPradėjome nuo valandėlės boulinge, taigi prireikė ir fizinio lavinimo, ir matematikos pamokose įgytų gebėjimų (įtūpstus ir taiklumą derinome su taškų ir pinigų užkandžiams skaičiavimu). Vėliau vykome į Šaltojo karo muziejų, ten pagilinome istorijos ir net chemijos žinias, lavinome atidaus klausymo kompetenciją. Po to iškylavome prie Beržoro ežero, kur prireikė pačių įvairiausių gyvenimo įgūdžių: ne tik laužą susikurti, bet ir bendradarbiauti, įvardyti emocijas (tądien jos buvo itin teigiamos), atsakingai laikytis taisyklių ir susitarimų. O kelionė autobusu, kaip visada, virto smagia muzikos pamoka – dainos netilo visos kelionės metu!

Penktokų pažintis su policijos profesija

1718780812526 ooo2024 m. birželio 18 dieną 5 klasės mokiniai dalyvavo nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvos „Šok į tėvų klumpes“ veikloje ir galėjo susipažinti su policijos darbu. Vaikus į Plungės r.  policijos komisariatą pakvietė Plungės r. komisariato veiklos skyriaus vyr. tyrėja Lina Jocienė. Pareigūnė supažindino su policijos darbo specifika, aprodė komisariato patalpas, automobilius. Įvardino, kokius mokslus reikia baigti, kad taptum policininku.
oooDžiaugiamės šiuo kvietimu ir galimybe susipažinti su šios profesijos atstovų darbu iš arčiau. Labai dėkojame pareigūnei Linai Jocienei.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 5 klasės auklėtoja Daiva Ščupokienė

Gimnazijės laikraštis

Kvėitam paskaitītė naujausi īpatinga gimnazijės laikrašti nūmeri – ŽEMAITĖŠKA! →  vėsas laikraštis če

naujas

1000004042

Patalpinta | Komentarai negalimi