Geologų olimpiados padėkos

received_229620595961396oooŠiandien XXXI Lietuvos jaunųjų geologų olimpiados nugalėtoja Saulė Račkelytė apdovanota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomu, olimpiniu medaliu ir atminimo dovana, mokytoja Jolanta Pieškuvienė – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėka. Visi jaunieji geologai, olimpiados dalyviai džiaugėsi būrelio vadovės Jolantos Pieškuvienės dovanomis.

5-8

Patalpinta | Komentarai negalimi

padeka tolerancijai

Daugiau informacijos:
https://www.komisija.lt/tarptautine-tolerancijos-diena-2/

Patalpinta | Komentarai negalimi

Fiksavimas

„AIDS: kita pandemija“ Pasaulinei AIDS dienai paminėti

ooo1988 m. Pasaulio sveikatos organizacija gruodžio 1-ąją dieną paskelbė Pasauline kovos su AIDS diena. Pasaulinė AIDS diena yra svarbi, nes ji primena visuomenei, kad ŽIV infekcija nėra išnykusi. Reikia būti budriems, aktyviai didinti informuotumą, tobulinti švietimą, formuoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius.
oooProtmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.  Protmūšį vedė mokyklos visuomenės sveikatos specialistė, supažindindama dalyvius ir sirgalius su skaidrėse esančia medžiaga, ją komentavo. Akcentavo, kad ši problema yra labai aktuali bet kokio amžiaus žmogui, o ypač jaunam, neturinčiam patirties. Tikėtina, kad 5-6 klasių mokiniai praplėtė savo žinias, sužinojo naujų faktų apie ŽIV/AIDS situaciją pasaulyje ir Lietuvoje.
oooooooooooooooooooooooooooPlungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
ooooooooooooooooooooooooooooooooooovisuomenės sveikatos specialistė Irena Lapienė

Patalpinta | Komentarai negalimi

Susitikimas su R.Žiogu

received_225345513053670oooDar vienas kultūros paso renginys – susitikimas „Jei galėjau aš – gali ir tu“! Lapkričio 29 d. mūsų gimnazijoje su mokiniais susitiko R. Žiogas.
oooMoksleiviai turėjo galimybę semtis įkvėpimo iš vieno sėkmingiausių Klaipėdos verslininkų, dėstytojo, aktyvaus visuomenės veikėjo – Remigijaus Žiogo asmeninės patirties. Laisvė, jėga, aktyvumas, užsidegimas, troškimų galia – ir visas pasaulis gali būti po tavo kojomis. Šių inspiracinių – motyvacinių susitikimų metu buvo keliamas pasitikėjimas savimi, vidinė savivertė, atskleidžiamas vidinis kūrybinis potencialas ir tvarkomasi su baime būti savimi.

Neskubėkime lipti ant ledo

oooAtėjus šaltajam metu laikui vandens telkinius sukausto ledas, kurio tvirtumą su nekantrumu skuba išbandyti žiemos pramogų mėgėjai žvejai, o pagrinde vaikai. Taigi keletas patarimu kaip išvengti nelaimės, o neretai ir tragedijos prieš lipant ant ledo.
oooLedas laikomas tvirtu jeigu jo storis yra nemažiau kaip 7 cm. Nes toks ledas jau gali išlaikyti žmogų, o kad jis išlaikytų grupę žmonių jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų ar yra šaltiniai.
Daugiau informacijos iš Klaipėdos PGV Plungės PGT →
Informatyvi mokomoji medžiaga skaidrėse →

Nauji nurodymai dėl kaukių dėvėjimo

del kaukiu nešiojimo

Pirma vieta geologų olimpiadoje!

received_905566847018141ooooLapkričio 19 d. vyko 31-oji Lietuvos jaunųjų geologų olimpiada, kurioje dalyvavo Austėja Drūkteinytė (Ig kl.), Skaistė Jocaitė (8 kl.), Austėja Mažonaitė (7 kl.), Saulė Račkelytė (7 kl.), Vykintas Blėdis (4 kl.) ir Vaiva Blėdytė (3 kl.).
oooooooooooooSveikiname Saulę Račkelytę
ooooooooooooooooo– užėmusią I vietą!

Gražios idėjos tęsiasi

242387422_601316127533709_1202148171593286735_noooPagaliau įgyvendinome vieną iš idėjų, jau praėjusiais mokslo  metais pradėto ugdomojo projekto  „Žydinti gimnazija“. 
oooKad gimnazijos koridorius padarytų jaukesnius ir gražesnius, patys vaikai dekoravo vazonus, sodino gėles. Už nuostabias gėlytes ir  jų kompozicijas nuoširdžiai dėkojame poniai Vaidai Astrauskienei.
oooDėkojame visiems prisidėjusiems prie grožio puoselėjimo ir gimnazijos aplinkos jaukumo kūrimo.
oooooPasigrožėkime žydinčia gimnazijos aplinka

Gimnazijos direktorės susitikimas su mokinių taryba.

IMG-0071ooo2021 m. lapkričio 19 d. vyko gimnazijos direktorės diskusija su mokinių taryba tema „Drausmė. Bausti ar …“ . Diskusijos tikslas – išsiaiškinti mokinių atstovų nuomonę kaip užtikrinti drausmę mokykloje, pamokų ir pertraukų metu. Kiekvienas mokinių tarybos narys pareiškė savo nuomonę drausmės klausimu mokykloje:
• kaip yra;
• kaip turi būti;
• ką keisti, kad labiau būtų užtikrintas drausmės laikymasis.
Ačiū mokinių tarybos atstovams už išsakytas problemas ir pastebėjimus.
oooooooooooooooooooooooooooooooMokinių tarybos koordinatorė Daiva Ščupokienė