Pralenk ateitį

oooTuring School spalio mėnesį pradeda nemokamų neformaliojo vaikų švietimo stovyklų „Pralenk ateitį“ ciklą! Visi 8-10 kl. moksleiviai, besidomintys tech naujovėmis, programavimu ar kibernetika, kviečiami rinktis iš skirtingų programų, vyksiančių savaitgalių ir atostogų metu, ir registruotis. Stovyklos vyks Vilniuje, o moksleivių kelionės į stovyklas ir iš jų bei nakvynės Vilniuje bus finansuojamos.

FiksavimasProgramų aprašus bei tikslias datas rasite registracijos formose:
1. Išmok programuoti žaisdamas:       https://goo.gl/zJGrVf
2.  Turing Talents: https://goo.gl/gYhuuA
3.  Kodas: namas: https://goo.gl/KqW7Bu
4.  Herojų mokslas: https://goo.gl/T8rT9B
5.  Atgal į ateitį su matematika ir      informacinėmis technologijomis:   https://goo.gl/hq8ZZX
Registracija atvira iki spalio 17 d.

Kvietimo skelbimas

Europos kalbų diena

20180925_145056

Kalba tai žmogaus dvasios organas, žmogaus minties ir jausmo išraiška, ja kalbančios genties visuomeninio ir privačiojo gyvenimo veidrodis, genties intelektualinių ir moralinių vertybių saugykla, ryšys, siejantis laiką ir erdvę, vienijantis visas kartas ir asmenybes, individus, ir kartu – gyvas, tradicinis svarbiausių įvykių bei genčių tarpusavio santykių metraštis.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo(Antanas Baranauskas)
oooEuropos kalbų diena minima kasmet rugsėjo 26 d. Tai proga plačiau informuoti apie didelę Europos kalbų įvairovę.
oooKulių gimnazijoje taip pat kasmet minima ši diena. Šiais metais mes mokyklos fojė išleidome stendą. Visos klasės prisidėjo prie bendro darbo: jauniausi piešė mažas vėliavėles – tiek, kiek oficialių kalbų yra Europos Sąjungoje, vyresni darė Europos Sąjungos vėliavą. Dar vyresni ieškojo (ir rado!) prasmingų sentencijų apie kalbą ir jos reikšmę, o 7-8 klasių mokiniai įvairiomis kalbomis rašė bene reikalingiausius žodžius mokantis bet kurią užsienio kalbą: labas rytas, prašau, atsiprašau, ačiū.                        oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooHenrika Norkeliūnaitė, II g

Netradicinė pamoka „Dūžtančių formų pasaulyje“

MačernisoooMes patys esame šviesa, mes patys esame saulė, todėl neaimanuokime, jei aplinkui tamsu, mes nemokame sau kelio nušviest. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą.                                                                                                         (V. Mačernis) 

ooo2018 m. rugsėjo 26 d. Kulių gimnazijos mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę artimiau susipažinti su poeto Vytauto Mačernio asmenybe ir jo kūryba. Čia lankėsi Kauno Mažojo teatro aktorius, skaitovų konkursų laureatas Alvydas Brunalas, kuris pristatė programą „Dūžtančių formų pasaulyje“. Aktoriaus lūpomis skambėjo ne tik poeto eilės, bet ir prisiminti svarbiausi jo gyvenimo faktai bei asmenybės bruožai.
oooPoetas Vytautas Mačernis gimė ir daugumą eilėraščių parašė Šarnelėje, Plungės rajone. Tad netradicinė pamoka buvo puiki proga geriau pažinti autorių, kilusį iš mūsų krašto.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooAlmantė Petkutė, II g

Profilaktinis vaikų sveikatos patikrinimas

oooProfilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų.
oooNuo birželio 1-osios visi duomenys, susiję su vaiko sveikatos pažymėjimu, visose gydymo įstaigose turi būti tvarkomi elektroniniu būdu, patikrinimą atliekantis šeimos gydytojas, tiek gydytojas odontologas duomenis apie vaiko sveikatos būklę turi įvesti į elektroninį vaiko sveikatos pažymėjimą.ooooooo Skaityti toliau

100-mečio programavimo valanda

valanda

2018–2019 m.m. I pusmečio pamokų tvarkaraštis

Patalpinta | Komentarai negalimi

Mokslo metų pradžia

Mokslų metų pradžios šventės akimirkos
Klasių nuotraukos 2018 – 2019 m.m.

rugsėjis

SKELBIMAS

Patalpinta | Komentarai negalimi

Akimirkos iš žygio į Pakutuvėnus (2018-06-13)

Patalpinta | Komentarai negalimi

image descriptionKulių gimnazija gavo pirmąsias mokymo priemones pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). ,
kurios skirtos 1- 4 klasių pamokų kokybei gerinti.

Patalpinta | Komentarai negalimi