Viktorina, skirta Europos atliekų mažinimo savaitei

1

000Taip nusiteikę mūsų mokyklos mokiniai išvyko į viktoriną, kuri vyko Plungės rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje lapkričio 23 dieną. Mūsų komanda , kurią sudarė keturi mokiniai - Deimantė Narkutė (5 kl.), Linas Narutavičius (5 kl.), Austėja Drūkteinytė (6 kl.) ir Skaistė Prašukaitė (6 kl.), atsakinėjo į viktorinos klausimus. Mokiniai pasitikrino ne tik bendrąsias, gamtamokslines kompetencijas, bet ir matematinius įgūdžius. Po atkaklios kovos iš aštuonių komandų mes patekom tarp nugalėtojų - buvom antri. Norėdami apsaugoti savo krašto gamtą ir gyvenamąją aplinką turime visų pirma patys išmokti rūšiuoti ir žinoti, kodėl reikia rūšiuoti, nes mūsų ateitis yra mūsų pačių rankose.
oooĮgiję dar daugiau žinių, patirties, apdovanoti ir laimingi grįžome namo.